Montagephotovoltaique.fr - Fotomontaj gratuit de panouri

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
kitphotovoltaic
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 3
Înregistrare: 22/11/10, 23:42

Montagephotovoltaique.fr - Fotomontaj gratuit de panouri




de kitphotovoltaic » 02/12/10, 18:29

bonjour,

Deschid un nou subiect pentru a prezenta site-ul web pe care îl lansez astăzi.

http://www.montagephotovoltaique.fr

Vă permite să realizați fotomontaje pe acoperișuri rezidențiale și are următoarele opțiuni:

_ Editarea infinită a montajelor foto prin salvarea parametrilor
_ Redimensionarea automată a imaginii importate în 800 x 600, de la formatele JPG, BMP, GIF, PNG la JPG
_ Exportul de imagini înainte / după în format PDF (exemplu), ideal pentru tipărire atunci când este atașat la solicitarea prealabilă
_ Fotomontaj de panouri negre sau albastre pe acoperiș. Arhitecții clădirilor din Franța pot solicita panouri negre

Iată câteva exemple pe care mi le-am dat seama.
Imagine

Instrumentul este pe deplin gratuit, și ar trebui să rămână așa pentru indivizi.
Deocamdată este și pentru profesioniști.

Sperăm că vă va plăcea și, mai presus de toate, vă va economisi timp.

Nu ezitați să mă contactați pentru orice remarcă sau sugestie, cerere de parteneriat .. și să o distribuiți prin linkul Partajare din partea stângă sus, dacă apreciați. :D

Vă mulțumim!
0 x
 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 133