rock and roll andy powell

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
roly
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 112
Înregistrare: 22/02/13, 11:50
x 1

rock and roll andy powell




de roly » 28/02/13, 12:19

un grup din anii '70, care continuă să facă turnee spre deliciul fanilor rockului melodic, chitara, riff-urilor nebunești
http://www.youtube.com/watch?v=jfUDefpK93w
acolo este în ianuarie, la verviers la spiritul 66. bis-ul cu o stea oarecum invitată specială. Andy Powell îi va lăsa solo-urile, deoarece el stăpânește în mod evident subiectul!
bob skeat în dreapta, manninen noroios "iceman" în stânga și joe crabtree la percuție.
Se mută la Compiègne în aprilie pentru cei interesați.
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79111
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972




de Christophe » 28/02/13, 12:24

Stăpânești arta forum Hei! Ce prăbușire prolifică! :)

Aici este subiect "oficial" al partajării muzicii de la forum
0 x
roly
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 112
Înregistrare: 22/02/13, 11:50
x 1




de roly » 28/02/13, 12:35

Nu găsisem. îmi pare rău, iar acest lucru este cu adevărat special pentru oaspeții surpriză.
NB Îmi place asta forum interes public și mă enervează să văd violență gratuită fără coadă sau cap care ajunge să putrezească chestia.
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79111
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972




de Christophe » 28/02/13, 14:41

culbuto a scris:NB Îmi place asta forum interes public și mă enervează să văd violență gratuită fără coadă sau cap care ajunge să putrezească chestia.


Și tu? :strigăt:
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 169