Econolog în Spania

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
regenerabile.com
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 2
Înregistrare: 16/02/13, 08:00

Econolog în Spania




de regenerabile.com » 14/08/13, 13:44

bonjour,
mă numesc David și sunt un membru nou cu sediul în Valencia (Spania), unde editez site-uri web.
Mă interesează energiile și ecologia în general. Aș vrea să construiesc în următorii câțiva ani o casă ecologică cu copiii mei (care au aproximativ zece ani), dar plec un drum lung în ceea ce privește cunoștințele și mă bazez pe forum să mă perfecționez.
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79324
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11044




de Christophe » 14/08/13, 16:24

hi,

Facem un schimb de linkuri? :)
0 x
regenerabile.com
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 2
Înregistrare: 16/02/13, 08:00




de regenerabile.com » 14/08/13, 17:59

Salut Christophe,
esti deja acolo:
http://www.energie-online.fr/renouvelab ... forums.htm
și acolo:
http://www.energie-online.fr/webmasters/annuaires.htm (pagina nu este accesibilă aparent din cauza unui cookie filezilla, grrrrr ...)
și cu siguranță pe alte site-uri, dar nu sunt sigur unde. Vom profita de calmul verii pentru a face unele ordine și a actualiza site-urile noastre și a lansa altele. Vom fi siguri că menționăm fofo ori de câte ori este util.
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 393