Întâlnire ecologică?

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Rulian
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 686
Înregistrare: 02/02/04, 19:46
Locul de amplasare: Caen




de Rulian » 02/04/04, 18:47

Mă întrebam dacă nu vor exista oameni din asta forum (băieți noi și bătrâni) motivați să ne întâlnim pentru o zi sau un weekend (spre Paris este cel mai ușor).

În program: picnic muzical cu roșii, plimbare ZX de nouă generație ...

Mai serios, cred că am putea obține cu adevărat ceva din toată această motivație, dar ar trebui să ne întâlnim în carne și oase pentru asta. forum are încă unele limitări.

Părerea ta?

Rulian
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79318
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11040




de Christophe » 02/04/04, 19:35

Bună idee ... dar mă tem că, având în vedere numărul mic de vizitatori în prezent, ne găsim la această întâlnire ...;)
0 x
Rulian
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 686
Înregistrare: 02/02/04, 19:46
Locul de amplasare: Caen




de Rulian » 03/04/04, 18:02

Putem face un tarot :D

Ar trebui să fie planificat pentru 1 sau 2 luni pentru ca oamenii să poată reacționa.

Rulian
0 x
Dearcham
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 105
Înregistrare: 29/10/03, 23:55




de Dearcham » 17/04/04, 22:10

Arhipipur!

Dacă apărarea mea merge bine, aș putea antrena câțiva profesori din Jussieu pentru această ocazie!
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Macro și oaspeții 287