Nou membru: HYDROXYGAS PTY LTD

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
HYDROXYGAS_PTY_LTD
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 15
Înregistrare: 12/05/15, 00:53

Nou membru: HYDROXYGAS PTY LTD




de HYDROXYGAS_PTY_LTD » 20/05/15, 07:42

Buna ziua tuturor,

Numele meu este Renaud Kobrynski, fiul tatălui lui Valorga. Proiect infiintat in anii 80,

http://www.valorgainternational.fr/

..de asemenea: 1000 și o baterie (unii știu bine) deveni Expert Batteries/Futur Energies pe antena din Montparnasse.

Mă ocup de proiect astăzi HIDROXIGAZA (încă nu există URL, îmi pare rău...). Construiesc un generator de gaz curat pentru a fi utilizat în industria sanitară de pe piața australiană. (Australia unde locuiesc de peste 10 ani). Am creat un prototip care depășește capacitățile modelelor originale create de Yull Brown sau George Wiseman din punct de vedere al eficienței și al posibilului timp de funcționare.

În această etapă sunt într-o logică de cercetare și dezvoltare pentru a lansa primul meu proiect industrial.

Iată un videoclip cu una dintre prezentările mele din 2012 la Sydney, în limba engleză, veți găsi o demonstrație în ultimele 15 minute.

http://www.mwrs.org.au/2012/08/17/august-2012-lecture-now-we-are-thinking-with-hydrogen/

Pot să postez fotografii sau să răspund la întrebări pentru cei care doresc sfaturi privind construirea electrolizoarelor.

PS: Am postat un anunt in celalalt forum pentru a găsi un manager de proiect pentru afacerea noastră din Paris.

Renaud K.
0 x
HYDROXYGAS_PTY_LTD
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 15
Înregistrare: 12/05/15, 00:53




de HYDROXYGAS_PTY_LTD » 07/06/15, 02:25

>>>240 de vizualizări la această postare, nu e prea rău pentru o prezentare, dar nu ezitați să salutați!<<
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 151