Căutați o aplicație de e-mail pe Android pentru a „citi” site-ul

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
Adrien (ex-nico239)
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 9845
Înregistrare: 31/05/17, 15:43
Locul de amplasare: 04
x 2150

Căutați o aplicație de e-mail pe Android pentru a „citi” site-ul




de Adrien (ex-nico239) » 06/11/17, 22:30

Asta acoperă titlul acestui subiect.

Aș dori să știu ce aplicații de e-mail Android folosiți ...

Aplicațiile care, desigur, afișează linkurile conținute în e-mailurile de notificare trimise de forum pentru a raporta un nou răspuns într-un subiect.

Motivul pentru care întreb acest lucru este că o mulțime de aplicații de e-mail Android NU POATE afișa aceste linkuri într-o formă care poate fi făcută clic.

Am testat (testarea aplicației de e-mail pe Windows fiind o a doua pasiune) un pachet mare de aplicații de e-mail pe Android, dar poate că am uitat unele.

Cel al Gmail, de exemplu, este ok, dar, din păcate, impune modul „conversație”, ceea ce face ca citirea notificărilor să se umfle cu adevărat.

Singura care, în acest moment, îmi oferă satisfacție este cea mai învechită, și anume aplicația nativă de e-mail Samsung.

Dacă aș găsi ceva ceva mai modern, nu aș fi împotrivă.

Am o altă „cerință” (în plus față de modul de conversație dezactivat): contorul de mesaje necitite de pe pictogramă.

Și în acest moment (cu excepția Samsung) imposibil de găsit o aplicație care să combine aceste 2 funcții
- contor de mesaje necitite pe pictogramă
- afișarea legăturilor de notificare ale forum în formă clicabilă

mulțumesc
0 x
 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Gildas, Remundo și oaspeții 283