Împotriva marilor mărci rele rele

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Bibiphoque
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 749
Înregistrare: 31/03/04, 07:37
Locul de amplasare: Bruxelles

Împotriva marilor mărci rele rele




de Bibiphoque » 12/04/06, 12:20

: Cheesy:
hi,

http://www.antimarques.com/
Și site-ul arată amuzant!
@+
0 x
Nu pentru că am spus întotdeauna că este imposibil să nu încercați :)
rpsantina
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 178
Înregistrare: 17/12/04, 16:11
Locul de amplasare: 81 - South Tarn
x 10




de rpsantina » 12/04/06, 14:04

Pacat ca trebuie sa folosesti Internet Explorer ...

sau altfel mozilla mea este configurată incorect :?
0 x
RPS (South Tarn 81 Dpt)
I-Doar cei care nu fac nimic nu sunt niciodată greșiți
ii - Totul este posibil dacă petreceți puțin timp
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79295
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11028




de Christophe » 12/04/06, 14:05

Yikes ... Site-ul dvs. nu este frumos ... webmasterul este orb de culoare? :şoc:

Altfel este amuzant să ai un "magazin" pe un site anti-brand (așa că anti-marqueting presupun ...)
0 x
Bibiphoque
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 749
Înregistrare: 31/03/04, 07:37
Locul de amplasare: Bruxelles




de Bibiphoque » 12/04/06, 16:26

Econologie a scris:Yikes ... Site-ul dvs. nu este frumos ... webmasterul este orb de culoare? :şoc:

Altfel este amuzant să ai un "magazin" pe un site anti-brand (așa că anti-marqueting presupun ...)

Da, dar sunt doar mici gadgeturi, tricouri, autocolante și cote și capete cu 2 mingi.
Vor să creeze un brand „anti-brand”, să facă un picnic (Nike ??) : Mrgreen: la mare cu comerț echitabil și produse de calitate.
Etc., dar trebuie să săpați să râdeți, anti-reclame, există destul de multe : Cheesy:
@+
0 x
Nu pentru că am spus întotdeauna că este imposibil să nu încercați :)

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 205