Faceți cunoștință cu IRL, în sfârșit.

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Rulian
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 686
Înregistrare: 02/02/04, 19:46
Locul de amplasare: Caen




de Rulian » 20/06/04, 18:24

Salut à tous !!


Eu și Dearcham vă oferim o întâlnire IRL (În viața reală) la Paris în iulie. Data exactă va fi definită de Dearcham în funcție de disponibilitatea sa și a celor ale persoanelor care doresc să vină. Gazduirea de către Dearcham este posibilă.

Ne vom întâlni la sfârșitul dimineții undeva la Paris și apoi vom lua masa împreună într-un mic restaurant și tot restul zilei discutând temele noastre preferate. Dearcham ne va face o mică demonstrație a cositoarei sale Pantone.

Observați, așadar, amatorilor. Vino în număr mare și aduce cu tine cunoștințele, experiențele și ideile tale pentru a anima dezbaterea.
Spuneți-ne acum, cu disponibilitatea dvs., ne va permite să ne organizăm cât mai bine.


Iată-ne, sperând că sunt multe.

Rulian
0 x
Rulian
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 686
Înregistrare: 02/02/04, 19:46
Locul de amplasare: Caen




de Rulian » 23/06/04, 13:27

Ei bine, nu există o mulțime care arată: huh:
0 x
Bibiphoque
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 749
Înregistrare: 31/03/04, 07:37
Locul de amplasare: Bruxelles




de Bibiphoque » 25/06/04, 07:29

Rulian a scris:Ei bine, nu există o mulțime care arată: huh:

:P :P
Bună, este normal, în iulie, nu există nimeni în Paris, în afară de turiști :D :D
(umor, desigur !!)
A+
0 x
Nu pentru că am spus întotdeauna că este imposibil să nu încercați :)
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79117
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972




de Christophe » 25/06/04, 08:33

uh ... personal mă îndoiesc că voi putea veni în funcție de finanțele mele :(.... dar poate vrei o veste mică?

sau cel puțin transferați mesajul la mailing ... din cei 220 de abonați există într-adevăr 10 parizieni interesați, nu cred?
0 x
Rulian
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 686
Înregistrare: 02/02/04, 19:46
Locul de amplasare: Caen




de Rulian » 25/06/04, 13:27

Pentru știri, ar fi foarte frumos.
Dacă mi-ai putea pune asta, ar fi frumos.

mulțumesc

PS: Nu sunt parizian și sunt foarte rupt, dar hei ...
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 283