Ne-am schimbat mămicile

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79114
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972




de Christophe » 14/07/04, 13:43

Transfer aici mesajul primit în cartea de oaspeți ... Notificare părților interesate! Răspândiți mesajul

bonjour,

Sunt jurnalist pentru „Ne-am schimbat mamele”, sezonul se reia și caut o familie a cărei filosofie este ecologistă ... (activist sau susținător al asociațiilor, adept al produselor organice, vegetariene, participând la curățarea plajelor ... etc. )
dacă doriți să participați la spectacol, vă rugăm să mă contactați la 01 55 93 21 41

mulțumesc, caroline.
0 x
Dearcham
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 105
Înregistrare: 29/10/03, 23:55




de Dearcham » 22/07/04, 19:21

Mmm, hei, a trecut mult timp de când televizorul nu a dat ocazia să se verse în clișeul care picură.
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 230