Notificare prin e-mail

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Targol
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1897
Înregistrare: 04/05/06, 16:49
Locul de amplasare: Regiunea Bordeaux
x 2

Notificare prin e-mail




de Targol » 04/09/06, 14:55

Salut tuturor.

Am vrut să vă întreb dacă notificarea prin e-mail a unui răspuns la un fir la care participați funcționează corect sau nu.

De vineri, nu am primit o singură notificare economică în timp ce firele pe care le urmăream au evoluat.

Sunt singurul sau economia alunecă puțin?
0 x
„Oricine crede că creșterea exponențială poate continua la nesfârșit într-o lume finită este un prost sau un economist”. KEBoulding
denis
Mare econolog
Mare econolog
posturi: 944
Înregistrare: 15/12/05, 17:26
Locul de amplasare: rhone alpes
x 2




de denis » 04/09/06, 17:46

la fel și pentru mine, dar deja înainte de eroare s-a întâmplat
0 x
Avatar de l'Utilisateur
elefant
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6646
Înregistrare: 28/07/06, 21:25
Locul de amplasare: Charleroi, centrul lumii ...
x 7




de elefant » 04/09/06, 21:12

pentru mine totul este în regulă, am mesaje de la 1, 2, 3 și 4 septembrie
0 x
PCQ elefant suprem de onoare éconologue ..... Sunt prea precaut, nu este suficient de bogat și prea leneș pentru a salva într-adevăr CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'Utilisateur
Am citro
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 5129
Înregistrare: 08/03/06, 13:26
Locul de amplasare: Bordeaux
x 11




de Am citro » 04/09/06, 21:38

Pentru mine, această funcție a funcționat 1 sau 2 luni, apoi nimic ...
Nu-mi amintesc să fi schimbat nimic în setările mele ...

Cu toate acestea, pe măsură ce vin zilnic pe site, nu mai este foarte grav. În plus, gestionarea e-mailurilor mele pe „la poste.net” este uneori foarte lungă. Prefer să-mi petrec timpul pe forum asta în cutia mea de scrisori ... : Lol:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
posturi: 4559
Înregistrare: 29/07/06, 11:14
Locul de amplasare: Ile de France
x 42




de Capt_Maloche » 04/09/06, 22:32

Primesc notificări, dar nu una pe mesaj
0 x
"Consumul este ca o căutare a consolare, o modalitate de a umple un gol existențial în creștere. Cu cheia, o mulțime de frustrare și o mică vină, mărită de conștiința ecologică." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUI, AAHH! ^ _ ^
Targol
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1897
Înregistrare: 04/05/06, 16:49
Locul de amplasare: Regiunea Bordeaux
x 2




de Targol » 05/09/06, 09:20

Capt_Maloche a scris:Primesc notificări, dar nu una pe mesaj


Acest lucru este normal căpitan, primiți o notificare atunci când un fir pe care îl urmați este îmbogățit prima dată, apoi nu mai este unul singur pe același fir până nu ați fost acolo pentru a-l vedea.

Scopul este de a vă avertiza cu privire la progresul unei discuții, nu de a trimite spam la căsuța dvs. poștală.
0 x
„Oricine crede că creșterea exponențială poate continua la nesfârșit într-o lume finită este un prost sau un economist”. KEBoulding
nialabert
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 258
Înregistrare: 02/06/05, 22:32
Locul de amplasare: Genève




de nialabert » 05/09/06, 10:29

Nu uitați să bifați caseta mică „Avertizați-mă când este postat un răspuns” atunci când răspundeți.

Se pare că notificările nu sunt automate.
0 x
denis
Mare econolog
Mare econolog
posturi: 944
Înregistrare: 15/12/05, 17:26
Locul de amplasare: rhone alpes
x 2




de denis » 05/09/06, 10:51

Nu am găsit niciodată aceste opțiuni Voi merge la occulist
0 x
Targol
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1897
Înregistrare: 04/05/06, 16:49
Locul de amplasare: Regiunea Bordeaux
x 2




de Targol » 05/09/06, 11:45

nialabert a scris:Nu uitați să bifați caseta mică „Avertizați-mă când este postat un răspuns” atunci când răspundeți.

Se pare că notificările nu sunt automate.


Este drăguț, Nialabert, dar nu suntem la fel de neutri. :D
Ideea întrebării a fost „a funcționat, nu mai funcționează” și nu „cum o facem să funcționeze?”

Dacă iau exemplul acestui fir, există un link în partea de jos a firului care spune „nu mai urmați acest subiect”. Prin urmare, ar trebui să primesc o notificare atunci când este îmbogățită (în caz contrar, acest link ar trebui să fie „urmați acest subiect”).

Cu toate acestea, nu primesc nimic ... :strigăt:
0 x
„Oricine crede că creșterea exponențială poate continua la nesfârșit într-o lume finită este un prost sau un economist”. KEBoulding
Avatar de l'Utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
posturi: 4559
Înregistrare: 29/07/06, 11:14
Locul de amplasare: Ile de France
x 42




de Capt_Maloche » 05/09/06, 12:17

Deblocați cookie-urile, nu?
0 x
"Consumul este ca o căutare a consolare, o modalitate de a umple un gol existențial în creștere. Cu cheia, o mulțime de frustrare și o mică vină, mărită de conștiința ecologică." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUI, AAHH! ^ _ ^

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 312