La mulți ani, Balland

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
vtajmb
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 77
Înregistrare: 24/06/05, 05:24

La mulți ani, Balland




de vtajmb » 29/12/06, 11:14

Nu mai există greață pesimistă, cretinism disperat, considerații dezamăgite despre „lumea noastră săracă care este mai bună doamna mea bună”, „nu este evident” ...
Gata cu reflecțiile asupra „tinerilor de astăzi” și „pe vremea mea era altceva”, disperare în opulență, treziri care mă întrebau unde vom avea dureri ...
Jos sinistroză, aquoibonnism, „trebuie să lăsăm asta tânărului”, „voi putea să o realizez”, „sunt destui”, „e dracului”, „e îngrozitor, îngrozitor, îngrozitor”, „ terrib ', omul meu "," ar putea dura "," mai sunt multe de făcut "," am creat coșul că intrăm definitiv în perete "," vom muri cu toții "...
Lumea va fi frumoasă sau cel puțin mai bună, dacă nu mai puțin rea, dar numai dacă o dorim, dacă o construim așa! Există încă o mulțime de oameni buni, dovada este că le scriu pentru acest nou an care arată vârful mamelonului!
Acesta este motivul pentru care vă doresc pentru 2007 un nou an plăcut și surprinzător, stimulant, dar nu enervant, relaxant, dar nu somnoros, inovator, dar nu distractiv, doar puțin deranjant, îmbogățitor, dar nu îngrășat, vindecând sau vindecând, râzând, sărind, dar și relaxant , uimitor și liniștitor, uimitor, apetisant, uimitor, iubitor, ... și sincer să fim, nu am putea fi mai vii!
Cum spun kiki-urile de la televizor, ce fericire! este enorm ...
Ne vedem curând, pentru noi aventuri
JMB


Jean Marie BALLAND - ActivITIS
Carroir Picard - 18300 Bué
tel +33 (02) 48 54 34 94 - +33 (06) 82 66 18 10
jmb@activitis.fr
0 x
JMB
Avatar de l'Utilisateur
Misterloxo
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 480
Înregistrare: 10/02/03, 15:28
x 1




de Misterloxo » 29/12/06, 18:32

Acesta este un mod original de a vă trimite dorințele! Grozav!

De asemenea, mă alătur acestui mesaj pentru a mă adresa tuturor sufletelor de bunăvoință dispuse și angajate să încerce să ne îmbunătățească lumea.

@+
0 x
Învățarea neascultării este o călătorie lungă. Este nevoie de o viață pentru a atinge perfecțiunea. Maurice Rajsfus
A gândi este să spui nu. Alain, filosof

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 250