Greenpeace face campanii pentru motorul de apă!

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79122
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973

Greenpeace face campanii pentru motorul de apă!




de Christophe » 29/03/07, 14:12

... sau aproape!

Iată un clip care ar trebui totuși să-i mulțumească pe toți pantoneurii!

Este prin: GreenPeace și motorul de apă


: Cheesy:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Cuicui
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 3547
Înregistrare: 26/04/05, 10:14
x 6




de Cuicui » 29/03/07, 17:54

Bine, asta a fost doar pentru a spune că există o mulțime de ulei vărsat în mare ...
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79122
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973




de Christophe » 29/03/07, 18:17

Cuicui a scris:Bine, asta a fost doar pentru a spune că există o mulțime de ulei vărsat în mare ...


Nu glumești?

Mulțumesc pentru ceilalți și pentru ruperea suspansului ... : Evil:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Lietseu
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2327
Înregistrare: 06/04/07, 06:33
Locul de amplasare: Anvers Belgia, Skype lietseu1
x 3

Re: Campanii Greenpeace pentru motorul de apă!




de Lietseu » 07/04/07, 22:59

Christophe a scris:... sau aproape!

Iată un clip care ar trebui totuși să-i mulțumească pe toți pantoneurii!

Este prin: GreenPeace și motorul de apă


: Cheesy:


Eu, le-am scris imediat ce m-am înscris la asta forum, Nu am avut încă un răspuns (încă), dar nu disper ...
într-un alt stil, tocmai am descoperit că micuțul deștept vinde instalații de pantone în Belgia sunt revoltat! nu mai respectăm nimic!
dar după trecerea pe TF1 putem (poate) vedea lucrurile schimbându-se, asta nu mă va împiedica să gâfâi tot ce găsesc în familie și liber! și supărați asigurarea care nu plătește oricum când aveți probleme! (Știu despre ce vorbesc) luați întotdeauna, dacă este posibil, o asigurare pentru cheltuieli de judecată și nu ezitați să întrebați ce este pe cale să ramburseze slobberului ... eu sunt de 15 ani că sunt în instanță pentru o problemă de sănătate din cauza unui accident și nu voi ști nimic până la două săptămâni (al treilea apel!)

În afară de asta, salut tuturor pantoneurilor și pantoneurilor (cu siguranță trebuie să existe unele ...
0 x
Prin îndepărtarea omului din natură, el a fost îndepărtat din natura lui! Lietseu
„Puterea iubirii trebuie să fie mai puternică decât iubirea de putere” un contemporan al lui Lie Tseu?
Vedeți numai cu inima, esențialul este invizibil, pentru ochi ...
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79122
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973

Re: Campanii Greenpeace pentru motorul de apă!




de Christophe » 10/04/07, 13:18

Lietseu a scris:într-un alt stil, tocmai am descoperit că micuțul deștept vinde instalații de pantone în Belgia sunt revoltat! nu mai respectăm nimic!


Ah, ne puteți spune mai multe? Care colț este? Pkoi, ești atât de revoltat?

În orice caz, este bine pentru progresul lucrurilor nu?

Lietseu a scris:În afară de asta, salut tuturor pantoneurilor și pantoneurilor (cu siguranță trebuie să existe unele ...


Da ... câteva ... dar oricum foarte rare :D

Noroc cu procesul dvs. și nu vă așteptați prea mult de la Greenpeace pe tema pantonei (trebuie să fim zece pentru a le fi vorbit deja ...)
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Lietseu
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 2327
Înregistrare: 06/04/07, 06:33
Locul de amplasare: Anvers Belgia, Skype lietseu1
x 3

Re: Campanii Greenpeace pentru motorul de apă!




de Lietseu » 10/04/07, 14:28

Christophe a scris:
Lietseu a scris:într-un alt stil, tocmai am descoperit că micuțul deștept vinde instalații de pantone în Belgia sunt revoltat! nu mai respectăm nimic!


Ah, ne puteți spune mai multe? Care colț este? Pkoi, ești atât de revoltat?

În orice caz, este bine pentru progresul lucrurilor nu?

Lietseu a scris:În afară de asta, salut tuturor pantoneurilor și pantoneurilor (cu siguranță trebuie să existe unele ...


Da ... câteva ... dar oricum foarte rare :D

Noroc cu procesul dvs. și nu vă așteptați prea mult de la Greenpeace pe tema pantonei (trebuie să fim zece pentru a le fi vorbit deja ...)


Sunt revoltat, pentru că mi se pare destul de grosolan. că vindem ceva pe care l-am primit (cum ar fi bogații și-ar vinde mamele) și că, în plus, nu vorbim despre originea produsului, nu mai am informații, provine de la „o cunoștință cu care am vorbit pantonul de ieri, săpat chestia și îți dau știri ... cu privire la proces, nu pot decât să-mi încrucișez degetele, a avut loc fără mine și aștept verdictul, cozile pe care le-am scos din dosar, fața I sunt în rahat pentru tot restul vieții mele, este simplu!
Multumesc pentru incurajari, nu doare! :D
0 x
Prin îndepărtarea omului din natură, el a fost îndepărtat din natura lui! Lietseu

„Puterea iubirii trebuie să fie mai puternică decât iubirea de putere” un contemporan al lui Lie Tseu?

Vedeți numai cu inima, esențialul este invizibil, pentru ochi ...

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 260