Off topic: rescrierea guppy

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
jjcc
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 4
Înregistrare: 18/08/07, 09:45
Locul de amplasare: la rochelle

Off topic: rescrierea guppy




de jjcc » 18/08/07, 09:52

bonjour
imi pare rau sa trec prin forum dar prin e-mailul tău mesajul mi-a revenit .... Am citit una dintre intervențiile tale pe forum WRI despre rescrierea adresei URL și site-ul dvs. se află sub acea adresă URL. Am citit, de asemenea, că vă gândiți să faceți un tutorial, dar am căutat pe tot site-ul dvs. și nu am putut găsi nimic despre asta. Mă veți găsi fără jenă, dar nu obișnuiesc să cer ajutor, dar sunt complet pierdut cu acest mod URL.
Am încercat diferite soluții ... o regex în folderul „articles.php” și mi-am modificat „htaccess” în moduri diferite, dar nimic nu mă ajută să rămân fără adăpost, așa că dacă ai avut puțin timp, te rog da, îmi poți spune cum să procedez sau măcar să mă îndrum
cu mulțumiri
site-ul meu este aici ..... http://autourdeguppy.nuxit.net/
0 x
jjcc
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79289
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11024




de Christophe » 18/08/07, 10:17

1) Ce e-mail ați folosit?

2) Deoarece am multe cereri de acest tip, voi face un mic tutorial de explicații. Acum trebuie să știți puțin despre php pentru a adapta totul la nevoile dvs. specifice.
0 x
jjcc
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 4
Înregistrare: 18/08/07, 09:45
Locul de amplasare: la rochelle

rescrierea




de jjcc » 18/08/07, 10:57

re
multumesc ca mi-ai raspuns ... Am trecut prin e-mail-ul indicat pe site dar mesaj de eroare
nicio problema pentru php ar trebui sa fie bine .... abia astept tutorialul !!!! altfel putin ajutor?
merci
0 x
jjcc
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79289
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11024




de Christophe » 18/08/07, 11:01

Având în vedere site-ul dvs. (specializat în personalizarea guppy), ați fi putut să o faceți singur la rescriere, nu?

În ceea ce privește adresa de e-mail de pe această pagină: https://www.econologie.com/contactez-nou ... logie.html

Ar trebui să funcționeze ...
0 x
jjcc
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 4
Înregistrare: 18/08/07, 09:45
Locul de amplasare: la rochelle




de jjcc » 18/08/07, 11:21

ok pentru e-mail, dar îmi pare rău acolo, trebuie să merg la serviciu și nu, nu pot să fac acest lucru înainte, dar blochez, trebuie să îmi lipsească ceva, dar ce? tutorial .... hai ca merg deja am intarziat
Ne vedem curând și mulțumesc
0 x
jjcc

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 171