Regiunea Valonă și reprezentanții săi la târgurile comerciale

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
Gregconstruct
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1781
Înregistrare: 07/11/07, 19:55
Locul de amplasare: Amay Belgia

Regiunea Valonă și reprezentanții săi la târgurile comerciale




de Gregconstruct » 03/12/07, 21:18

Recent am lucrat ca manager de site într-o companie de dezvoltare imobiliară.

Șeful meu ar dori să construiască case care să respecte obiectivele de dezvoltare durabilă.
Așa că i-a cerut unui coleg de-al meu să afle despre diferitele bonusuri și subvenții care pot fi obținute.

Colegul meu decide apoi să meargă la un târg de acasă și astfel să meargă să pună întrebări pe standul Regiunii Valone.

El ajunge la stand:

Buna ziua domnule. Aș dori informații despre bonusurile care pot fi obținute pentru încălzitoarele solare de apă și alte dispozitive care economisesc energie ...

Completați formularul și jucați!

Nu vreau să joc un joc, aș dori niște informații!

Da, da, joacă jocul! Oricum ar fi, încă poți visa, bonusurile, nu le vei primi niciodată !!!!


Nu chiar asta putem numi insistența asupra utilizării energiilor regenerabile și a dezvoltării durabile !!!
Mi se pare rușinos !!!

Regiunea Valonă ar trebui să aleagă mai bine acești reprezentanți !!!

Salutări ecologice
0 x
Fiecare gest contează pentru planeta noastră!
Avatar de l'Utilisateur
elefant
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6646
Înregistrare: 28/07/06, 21:25
Locul de amplasare: Charleroi, centrul lumii ...
x 7




de elefant » 03/12/07, 21:46

dacă bonusurile nu ar fi niciodată colectate, de atunci, asta s-ar ști!
A ajuns la 20:50 la spectacolul Namur după ce a gustat Beaujolais Nouveau, sau ce?
0 x
PCQ elefant suprem de onoare éconologue ..... Sunt prea precaut, nu este suficient de bogat și prea leneș pentru a salva într-adevăr CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'Utilisateur
Gregconstruct
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1781
Înregistrare: 07/11/07, 19:55
Locul de amplasare: Amay Belgia




de Gregconstruct » 03/12/07, 21:50

elefantul a scris:A ajuns la 20:50 la spectacolul Namur după ce a gustat Beaujolais Nouveau, sau ce?


Nu, 18:XNUMX și nu în Namur, ci în Liège!

La naiba, mi-a fost dor de Beaujolais !!! : Cheesy:

Știu că am ști dacă bonusurile nu ar fi distribuite! Nu trebuie să întrebați, deoarece interlocutorul colegului meu a fost răsucit ... :|
0 x
Fiecare gest contează pentru planeta noastră!

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 162