Oferă afișaj multimedia TFT de 19 "pentru pasionații de bricolaj

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Targol
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1897
Înregistrare: 04/05/06, 16:49
Locul de amplasare: Regiunea Bordeaux
x 2

Oferă afișaj multimedia TFT de 19 "pentru pasionații de bricolaj




de Targol » 10/01/08, 14:38

Dau un ecran TFT de 19" cu difuzoare.
Marca este necunoscută, dar panoul din interior este un LG/Phillips.

Nu l-am folosit timp de 3 luni și când am încercat să-l rebranșez, arăta doar linii verticale de toate culorile.
Am încercat să-l demontez, dar nu am observat nimic evident, cum ar fi componente arse sau orice altceva.
Pentru un om de mână cu cunoștințe de electronică, așadar.

Livrat manual în regiunea Bordeaux sau trimis contra plată a costurilor de transport (atenție, este mare și relativ greu. După părerea mea, FdP prin colissimo trebuie să depășească 15€...)
0 x
„Oricine crede că creșterea exponențială poate continua la nesfârșit într-o lume finită este un prost sau un economist”. KEBoulding
windobe
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 1
Înregistrare: 24/02/08, 23:20

Ecran de 19 inchi




de windobe » 24/02/08, 23:25

bonjour
Ma intereseaza anuntul tau sunt din Toulouse si sunt aproape
pentru a plăti costurile de transport, contactați-mă adresa mea și

Cod: Selectați toate

windobe @ yahoo . fr
,Multumesc in avans
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79374
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11064




de Christophe » 24/02/08, 23:29

Nu lăsați e-mailul necompletat pe a forum daca nu vrei sa fii spam...
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 106