[HS] Nepotrivite Outlook și hotmail?

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79111
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972

[HS] Nepotrivite Outlook și hotmail?




de Christophe » 02/02/08, 10:26

De 3 zile nu am putut să-mi trimit e-mailurile în Outlook (pe de altă parte, primesc spamul lor ...) cu contul meu Hotmail.

Am un cont hotmail de ceva timp. Hotmail și-ar fi schimbat „politica” pentru a vă solicita să examinați e-mailurile de pe site-ul lor completat de anunțuri? Din 2005 mi se pare că noile conturi plăteau dacă vrei să le folosești în perspectivă ... atunci mă tem de cel mai rău ...

Folosesc Outlook Xpress 6 ...

Sunt alți membri în același caz sau dimpotrivă funcționează pentru ei (în acest caz pb este „intern”)?
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79111
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972




de Christophe » 02/02/08, 11:11

Iată eroarea exactă:

A apărut o eroare necunoscută. Cont: „Hotmail Christophe”, Server: „http://services.msn.com/svcs/hotmail/httpmail.asp”, Protocol: HTTPMail, Port: 0, Secure (SSL): Nu, Eroare socket: 12019, Număr de eroare: 0x80004005
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79111
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10972




de Christophe » 02/02/08, 12:00

Problema rezolvată ... atașasem singur un fișier de 55 MB fără să fiu atent ... Deci hotmail a refuzat mailul ...

Scuze pentru neplăceri... : Hopa: : Hopa:
0 x

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 200