Citiți site-ul?

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.

Vizitați și citiți partea informativă a econologie.com?

Puteți selecta 1 opțiune

 
 
Consultați rezultatele
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11042

Citiți site-ul?




de Christophe » 02/04/08, 10:59

Totul este în titlu, acest sondaj se adresează în special celor obișnuiți forums...

Specificați răspunsul, dacă este necesar. Mulțumesc.

ps: pentru RSS este aici https://www.econologie.com/abonnement-pa ... -3672.html și dă acest lucru: https://www.econologie.com/forums/post76757.html#nouveautes
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
posturi: 4559
Înregistrare: 29/07/06, 11:14
Locul de amplasare: Ile de France
x 42




de Capt_Maloche » 02/04/08, 17:22

AH, e bine!
în realitate, circul doar pe istoricul ultimelor 100 de mesaje și pe linkurile atașate

Acum știu ce sunt fluxurile RSS
Este destul de misto

Aici și în știri, tocmai am citit articolul dvs. despre motoarele diesel cu injecție de apă .. în sfârșit
0 x
"Consumul este ca o căutare a consolare, o modalitate de a umple un gol existențial în creștere. Cu cheia, o mulțime de frustrare și o mică vină, mărită de conștiința ecologică." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUI, AAHH! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11042




de Christophe » 02/04/08, 19:19

Ah, în sfârșit, o reacție!

Du-te puțin sus pentru seară :)
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Arthur_64
Bun econolog!
Bun econolog!
posturi: 224
Înregistrare: 16/12/07, 13:49
Locul de amplasare: Pau




de Arthur_64 » 02/04/08, 21:13

Mi-e rusine ...

Am citit site-ul doar atunci când există un link într-un subiect sau când fac cercetări pe un anumit subiect, este departe de a fi un reflex.

În mod corect, consider că site-ul și magazinul sunt destul de neergonomice și atractive (îmi pare rău să spun așa).

În cele din urmă, critica este ușoară, dar arta este dificilă
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 382