Alain Bashung - Gaby Oh Gaby

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Avatar de l'Utilisateur
orbs
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 156
Înregistrare: 15/09/05, 20:21

Alain Bashung - Gaby Oh Gaby




de orbs » 15/03/09, 10:18

0 x
Avatar de l'Utilisateur
Remundo
moderator
moderator
posturi: 15992
Înregistrare: 15/10/07, 16:05
Locul de amplasare: Clermont Ferrand
x 5188




de Remundo » 15/03/09, 10:38

Fără a uita acest cântec frumos al Marelui Alain:
Mica mea afacere
0 x
Imagine
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79121
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973




de Christophe » 15/03/09, 18:26

Odihnește-te bine prietenul alsacian! :strigăt:

Cu Lori și Jenifer, următoarea generație de cântece franceze nu este din păcate ... pentru moment ...

ps: salută-l pe Gainsbourg!
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79121
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 10973




de Christophe » 16/03/09, 13:53

Despre cancer, iată câteva curbe interesante asupra cancerului (am fumat mult mai mult înainte de al doilea război decât după) ...

Aparatul pentru cancer

Diferența este că știm cum să o diagnosticăm mai bine acum? Înainte am muri fără să știm ce?

Sau cancerul are legătură cu mai mult decât tutunul (rău, rău)? Stres, radiații electromagnetice, altă poluare a aerului ...?
0 x

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 288