Pb2487 va plânge forumfr și ne acuză de cenzură ...

Evoluțiile din forums și site-ul. Umor și convivialitate între membrii forum - Tout est anything - Prezentarea de noi membri înregistrați Relaxare, timp liber, timp liber, sport, vacanțe, pasiuni ... Ce faceți cu timpul liber? Forum schimburi de pasiuni, activități, agrement ... creative sau recreative! Publicați-vă anunțurile. Anunțuri, acțiuni cibernetice și petiții, site-uri interesante, calendar, evenimente, târguri, expoziții, inițiative locale, activități de asociație .... Nu vă rugăm să faceți publicitate pur comercială.
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11042

Pb2487 va plânge forumfr și ne acuză de cenzură ...

de Christophe » 13/08/09, 07:30

Atitudine jalnică a pb2487... câți ani are acest tip?

Se presupune că are 26 de ani (bac + 2 + 6 ani ...) sincer, încep să mă îndoiesc ...

Mai mult, el nu a înțeles nimic:

a) a existat de fapt o eroare de moderare (ștergerea primului post al unuia dintre subiecții săi de către Maloche, credeam că el însuși l-a concediat), dar NU este cenzură, i-am trimis un prim-ministru în această direcție și a fost explicat pe această temă.

b) nu știe să citească, e șef de slănină: pentru că i-am răspuns bine la întrebări și răbdarea noastră a fost cu mult înainte greutatea ei dar că uită evident să spună ...

Așadar, invit toți cititorii care nu au cunoștințe despre dopaj și care speculează ForumFr a citit asta:

a) subiectul presupus „cenzurat” (lol):
https://www.econologie.com/forums/demande-d- ... t8178.html

b) răspunsurile noastre (printre altele):
https://www.econologie.com/synthese-des- ... -3589.html
https://www.econologie.com/forums/injection- ... t8180.html

Oricum ar fi, cred că o să se rostogolească pe celălalt forum de asemenea...

Cazul a fost închis doar pentru a avertiza asupra atitudinii „pb” ... care mai mult ca oricând își merită avatarul „de plumb” :D
Dernière édition alin Christophe 13 / 08 / 09, 10: 04, editate 1 ori.
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11042

de Christophe » 13/08/09, 10:03

Mwarf Am găsit asta pe ForumFr:

buna am doua prietene sunt cu prima acum 1 an m-am intalnit cu a doua in urma cu 4 pana la 5 luni imi place a doua ma iubeste si eu am incercat + sieur times d areté are ... - mai mult


Asta spune multe despre ... nivelul vizitatorilor medii la acestea forums, deși unele observații pe link-ul de mai jos sunt de un nivel superior ... : Mrgreen:
0 x
Andre
Motorul de căutare Pantone
Motorul de căutare Pantone
posturi: 3787
Înregistrare: 17/03/05, 02:35
x 12

de Andre » 13/08/09, 16:06

bonjour

................. legat cu siguranță de răspunsurile tale
În mod evident mi-am pierdut timpul încercând să „dialogez” cu tine ............. sau chiar să dezbat un punct de vedere, din experiența mea care este exact legată de subiectul tău

Ai încercat doar să mă ridiculizezi, să-mi transformi toate răspunsurile în „farse”


"dialog" cu tine ???

răspunsul unui forumeur pe postarea lui ..

Se amestecă pantona, dopajul apei, injectarea apei etc.
El ajustează asta pentru a privi Când „acasă sunt adrese”, cu siguranță va găsi un tip în apropierea casei sale care are o adunare operațională pe care trebuie să o parcurgă 200 de km cu el și că îi plătește umplutura și 'scoate calculatorul, restul sunt doar speculații
Personal, sunt mai generos, îmi iau timpul și plătesc pentru umplutură, în ciuda faptului că am dovedit asta unora care nu schimbă nimic cu toată incredubilitatea pe care o are în jur.

Nu este timp de pierdut pentru a dovedi, timpul pe care îl dedic îmbunătățirii

André

Când decideți să instalați dopajul cu apă pe un avion, este pentru că l-ați testat câțiva ani pe mașini
Și dacă nu ați obținut rezultate la mașini, nu vă deranjați să le puneți într-un avion doar pentru a vă arăta
Imagine
0 x
Avatar de l'Utilisateur
elefant
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6646
Înregistrare: 28/07/06, 21:25
Locul de amplasare: Charleroi, centrul lumii ...
x 7

de elefant » 13/08/09, 17:32

Suntem acuzati de cenzura ???? Guvernele noastre vor fi fericite! : Mrgreen:
0 x
PCQ elefant suprem de onoare éconologue ..... Sunt prea precaut, nu este suficient de bogat și prea leneș pentru a salva într-adevăr CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'Utilisateur
delnoram
moderator
moderator
posturi: 1322
Înregistrare: 27/08/05, 22:14
Locul de amplasare: Macon-Tournus
x 2

de delnoram » 13/08/09, 18:22

Invit pe oricine dorește să aibă un „sentiment deja citit” să arunce o privire aici.
http://www.forumfr.com/sujet302777-sond ... a-eau.html
0 x
"Nu ar trebui să se gândească mai degrabă la școală decât să se memoreze fapte care nu sunt toate adevărate?"
"Nu pentru că mulți dintre ei au greșit că au dreptate!" (Coluche)
Alain G
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 3044
Înregistrare: 03/10/08, 04:24
x 3

de Alain G » 13/08/09, 18:47

delnoram a scris:Invit pe oricine dorește să aibă un „sentiment deja citit” să arunce o privire aici.
http://www.forumfr.com/sujet302777-sond ... a-eau.html



Frumos loc de muncă delnoram!

Invit modos să copieze / lipească discuțiile lor pe acest site și vă propun o interdicție pe viață.
: Evil:
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79323
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11042

de Christophe » 13/08/09, 19:35

Ei bine, spun că a fi interesat de cazul lui îi face deja prea multă onoare ...

Acum, dacă kk1 vrea să se înregistreze pe forumRO pentru a-l pune la loc și a restabili adevărul ... îl poate face. Personal, nu aș face-o.

Nu-l interzic, dar îl vom supraveghea ... eh, modurile?
0 x
Andre
Motorul de căutare Pantone
Motorul de căutare Pantone
posturi: 3787
Înregistrare: 17/03/05, 02:35
x 12

de Andre » 13/08/09, 19:44

bonjour

Vedem diferența dintre un tip care face o editare și un tip care critică prin pălărie

Rott Killer știe despre ce vorbește, celălalt persistă să se bazeze pe aceste diplome.
Arogent așa, se va întâlni cu omul său.

El nu știe diferența dintre ansamblul pantonului și dopajul cu apă Panton nu se gândise niciodată să facă un dopaj cu apă

Sondajul este părtinitor, nimeni nu vorbește despre un motor cu apă
vorbim despre îmbunătățirea unui motor cu dopaj cu apă și nu există niciun miracol într-un ansamblu atât de simplu.

Atunci când instalatorii de sistem care sunt un sudor priceput sau altul se lasă să înceapă pe calea explicațiilor teoretice, începe să se strice ...
Cultivatorul măsoară combustibilul și apa și compară dimensiunea terenului realizat, bărbatul înregistrează întregul și distanțele parcurse, explicațiile sunt pentru producătorii de motoare

Am cunoscut bărbați care și-au petrecut viața derulând motoarele electrice fără să înțeleagă vreodată electricitatea

André
0 x
wazaibzh
Înțeleg econologia
Înțeleg econologia
posturi: 63
Înregistrare: 04/01/09, 18:07
Locul de amplasare: Bretagne

de wazaibzh » 13/08/09, 19:47

bonjour
Tocmai am avut un sentiment de deja vu :şoc: (consultând linkul delnoram)
aceleași prostii (să rămân politicos) ca pe postarea mea! : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
fostul Oceano
moderator
moderator
posturi: 1571
Înregistrare: 04/06/05, 23:10
Locul de amplasare: Lorraine - Franța
x 1

de fostul Oceano » 13/08/09, 21:09

Nu crezi așa? : Mrgreen:
0 x
[Mod MODO = ON]
Zieute, dar nu credeți mai puțin ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, nicio motocicleta electrica inca...

Întoarceți-vă la „Bistroul: viața site-ului, timp liber și relaxare, umor și convivialitate și Anunțuri”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 191