Pantone sau HHO?

Injecția de apă în motoarele termice și celebrul „motor pantone”. Informații generale. Apăsați decupaje și videoclipuri Înțelegere și explicații științifice privind injectarea apei în motoare: idei pentru ansambluri, studii, analize fizico-chimice.
roby614
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 1
Înregistrare: 04/09/08, 18:18
Locul de amplasare: Canada, Quebec

Pantone sau HHO?




de roby614 » 04/09/08, 18:46

buna in 2007 am facut ansamblul pantone pe benzina mea obisnuita de 250 ml si 750 ml cositoare de apa de la robinet, a functionat aproximativ 4 minute apoi nimic.
astăzi am un alt proiect HHO
dacă aveți vreun sfat, sunt bineveniți : Lol:

Sunt în provincia Canada, Quebec, în Monteregie
0 x
cercetare gratuită a energiei
Andre
Motorul de căutare Pantone
Motorul de căutare Pantone
posturi: 3787
Înregistrare: 17/03/05, 02:35
x 12




de Andre » 05/09/08, 16:29

bonjour

Dacă nu ești prea departe, sunt în Sorel

André
0 x
kikinoo
Învăț econologie
Învăț econologie
posturi: 26
Înregistrare: 15/09/08, 15:08
x 1




de kikinoo » 21/09/08, 15:09

salut, am văzut un tip care și-a modificat cositoarea astfel încât să funcționeze doar cu vapori de benzină
aici este linkul
http://www.youtube.com/watch?v=zb2df72N ... re=related
0 x
petrol te-ai născut fosil și vei ajunge fosil
juliendu029
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 1
Înregistrare: 12/09/10, 21:49




de juliendu029 » 14/09/10, 23:24

Salut tuturor,

Subiectul a fost deschis în 2008, pentru a nu polua forum Îmi permit să continui aici. În plus, titlul subiectului corespunde perfect întrebării mele.

Adică „Pantone or hho”?


Știm cu toții că ambele tehnici funcționează (conform proprietarilor, videoclipurile lor) cu cifre de sprijin pentru economia de consum. Aceste tehnici diferite apar în multe site-uri și, prin urmare, sunt foarte dezvoltate, modificate, îmbunătățite.

Astăzi ce zici de: Ce tehnică să alegeți, care oferă un consum avantajos în comparație cu alta? Deși kitul hho, necesită multă energie electrică ... merită din cauza eficienței sale.

Caut răspunsul, la fel ca publicul non-științific, dar deosebit de deschis în această privință, al sistemului de adoptat.

Va urma
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Reveniți la „Injectarea apei în motoarele termice: informații și explicații”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 101