Antrenamentul motorului Pantone

Injecția de apă în motoarele termice și celebrul „motor pantone”. Informații generale. Apăsați decupaje și videoclipuri Înțelegere și explicații științifice privind injectarea apei în motoare: idei pentru ansambluri, studii, analize fizico-chimice.
ingrid
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 1
Înregistrare: 23/09/05, 11:20




de ingrid » 23/09/05, 11:30

Căutăm un vorbitor calificat pe motorul Pantone pentru formarea unui public fermier din regiunea Midi-Pyrénées.
Ai vreo persoană de contact de împărtășit cu mine?
Ingrid
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Hoëdic
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 9
Înregistrare: 18/12/04, 16:10




de Hoëdic » 24/09/05, 09:54

Bună !!!

O altă modalitate de a enumera potențialii infractori de combustibil?
Pentru a le elimina mai bine, să nu ne îndoim de asta.

Să fim precauți cel puțin doi ani, cred că asta va fi suficient pentru a convinge pe toată lumea.
(Ei bine, cu excepția idioților putrezici care fac din țara noastră o vacă de bani și o mare rahat, 73% poluată de vehicule.)

Avem nevoie de mașinile noastre, nu de uleiul lor!!!

Votează util
Votează zadarnic
Dar votează uleiul!
0 x
Avatar de l'Utilisateur
gegyx
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6982
Înregistrare: 21/01/05, 11:59
x 2907




de gegyx » 24/09/05, 11:17

Hoedic, sunt de acord cu tine, pentru neincrederea in acest tip de apel.

Daca nu de dragul formei...

Tastatură nervoasă?

Când vrei să intervii într-un subiect, dai clic pe " Răspuns ".
Când vrei să intervii într-un subiect, într-o intervenție foarte specifică, cu referință, dai clic pe" A cita ", iar tu scrii mesajul tău.

Dar dacă tastatura dvs. (marca Polgeirgest) este supusă tulburărilor paranormale...
prin declanșarea prematură a butonului „Adăugați un răspuns”,

este de preferat să vizualizați mesajul dvs. trunchiat, care apare pe forum.
Dacă sunteți încă conectat ca membru înregistrat, faceți clic pe "Editați | ×", (comandă care apare doar în mesajul personal).
Îți corectezi mesajul după bunul plac.
Este chiar recomandat să faceți clic pe "Previzualizare" pentru a vedea forma, culorile și greșelile mesajului tău. Le corectezi, mai jos, pe aceeași pagină. Toate acestea, înainte de a da clic pe „Adăugați un răspuns”.

Pentru calitatea site-ului și respectul față de cititori, este întotdeauna o idee bună să recitiți, să corectați erori editoriale flagrante, sau chiar remarci umoristice intempestive.

Vă mulțumim pentru respectarea acestei utilizări și, mai ales, membrilor recenti care au un temperament.

Gegyx
0 x
Wish =>
Pentru a mă exprima în mod normal,
fără a fi atacați în permanență de unii oameni, care nu respectă nimic și asta, fără impunitate.
Avatar de l'Utilisateur
Hoëdic
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 9
Înregistrare: 18/12/04, 16:10




de Hoëdic » 26/09/05, 18:23

Si eu sunt de acord cu tine, prietene de o perfectiune remarcabila si fara cusur!
Și trăiește poltergeist!
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79332
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11046




de Christophe » 26/09/05, 18:46

Ei bine...Nici tu nu ar trebui să fii paranoic...Dacă vrei să avansezi lucrurile trebuie să ții conferințe...Personal am făcut câteva dar a trebuit să mă opresc să mă dedic acestui site (vezi desigur)

Altfel, Hoedic, ar fi posibil să-ți repari avatarul, te rog?

ps: gegyx pentru lecție forum LOL :D
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Reveniți la „Injectarea apei în motoarele termice: informații și explicații”

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 98