Este adevărat?

Sfaturi, sfaturi și sfaturi pentru a reduce consumul, procese sau invenții ca motoare neconvenționale: motorul Stirling, de exemplu. Brevet de invenție amelioratorii de combustie: injecție a apei, tratare cu plasmă, ionizării de combustibil sau oxidant.
Bibiphoque
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 749
Înregistrare: 31/03/04, 07:37
Locul de amplasare: Bruxelles




de Bibiphoque » 01/04/04, 13:52

hi,
Cred că există un dispozitiv de sudură în comerț pe baza acestui principiu, acesta este probabil motivul pentru care nu găsim informațiile :(
0 x
Nu pentru că am spus întotdeauna că este imposibil să nu încercați :)
Bibiphoque
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 749
Înregistrare: 31/03/04, 07:37
Locul de amplasare: Bruxelles




de Bibiphoque » 02/04/04, 13:59

candid a scris:bonjour,

Sunt surprins să nu găsesc o postare în această secțiune, deoarece mi se pare că subiectul este foarte interesant.

Am călcat pe web suficient de mult pentru a găsi informații mai detaliate despre principiul producției de gaz al lui Brown și cu cât caut mai multe cu atât găsesc mai puțin.

Am o mulțime de întrebări pe acest subiect și, dacă este cazul forum există cineva care să-mi răspundă la întrebări, voi fi fericit să le pun :D

Mulțumesc anticipat și felicitări celui care a avut ideea bună de a crea un astfel de forum.

:P hi,
Ați găsit mai multe decât pe site-ul quant'home?
(Mă interesează foarte mult !!!) :D
0 x
Nu pentru că am spus întotdeauna că este imposibil să nu încercați :)

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Înapoi la "Motoare speciale, brevete, economie de combustibil"

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Google Adsense [Bot] și oaspeții 167