Echipamente de grădină și udare Nobel

Organizați și aranja grădina și grădina de legume: ornament, peisaj, grădină sălbatice, materiale, fructe și legume, gradina de legume, ingrasaminte naturale, șoproane, piscine și o piscină naturală. plante și culturi toată durata de viață în grădina dumneavoastră.
oli 80
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1689
Înregistrare: 02/01/09, 17:23
Locul de amplasare: moselle 57
x 113

Echipamente de grădină și udare Nobel




de oli 80 » 23/03/14, 11:45

Bună ziua, caut un brand de echipamente de grădină și de udare, la vremea respectivă era concurentul direct al gardena, marca este nobel, duzele, pistolele și armăturile de udare aveau aceleași culori ca și concurentul său

dar particularitatea acestui brand
a fost pistolul său cu un cuplaj rapid pentru a adapta celelalte duze de pe acestea din urmă, am putea clipi duzele direct pe conexiunea furtunului sau mai întâi pistolul și clipi duzele prin conexiunea sa

deci kitul inclus
1) pistolul cu cuplare rapidă pentru a adapta alte accesorii
2) un cap de udare
3) o lance standard
4) o lance de pulverizare cu o duză de pulverizare similară cu cea a robinetelor de bucătărie

toate în culoarea portocalie, dacă îți amintește ceva, te rog, anunță-mă, nu știu dacă marca a dispărut sau pur și simplu s-a schimbat, așa că, dacă ai informații, nu ezita
0 x
oli 80
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 1689
Înregistrare: 02/01/09, 17:23
Locul de amplasare: moselle 57
x 113




de oli 80 » 25/03/14, 21:50

Bună seara și vești bune, în cele din urmă am găsit marca nobel care făcea parte din grupul siroflex cu sediul în Italia, care produce aceste accesorii și accesorii http://www.siroflex.it/home.html
http://www.siroflex.it/Resources/catalogo_greenline.pdf
0 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Înapoi la "Grădina: peisagistică, plante, grădină de legume, iazuri și piscine"

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 131