Isterie de vaccin, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor

Cum de a rămâne sănătos și de a preveni riscurile și consecințele asupra sănătății și a sănătății publice. Bolile profesionale, riscuri industriale (azbest, poluarea aerului, undele electromagnetice ...), de risc companie (stres la locul de muncă, suprasolicitarea de droguri ...) și individual (tutun, alcool ...).
pedrodelavega
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 3799
Înregistrare: 09/03/13, 21:02
x 1321

Re: isteria vaccinului, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor




de pedrodelavega » 04/08/21, 11:13

Christophe a scris:El este bun, cine este?



Henri Joyeux,
Prietenul lui Fourtillan (cel care stă într-un spital de psihiatrie)
Cu care făcuse un studiu clinic sălbatic ilegal ....
0 x
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79367
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11060

Re: isteria vaccinului, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor




de Christophe » 04/08/21, 11:19

Ah, la naiba, nu știam ...

Am crezut că este PAF non grata ???
0 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: isteria vaccinului, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor




de Janic » 04/08/21, 11:24

Cu care făcuse un studiu clinic sălbatic ilegal ....
vrei să spui ca Pastor?
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79367
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11060

Re: isteria vaccinului, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor




de Christophe » 04/08/21, 11:56

ABC2019 a scris:
Christophe a scris:38 de ani, 4 copii, stop cardiac după vaccinarea dozei primare. Mulțumesc la revedere! : Evil: : Evil: : Evil:

Bună, copii, nu spuneți că beneficiul pentru risc este pozitiv pentru această grupă de vârstă !!! : Evil: : Evil: : Evil: : Evil:

există chiar stopuri cardiace care apar ÎNAINTE de injectarea vaccinului, adică!


Continui sa fii murdar acolo!

E urât dar Sper din tot sufletul că tu sau familia ta vei fi afectat de un efect secundar al acestui vaccin nasol după a 10-a doză! Te vei lăuda mai puțin cu nenorocirea altora în acel moment! Apropo, vă putem vedea certificatul de vaccinare?

Aparent, cu cât mai multe doze, cu atât mai multe efecte secundare!! A treia doză dăunează în prezent în IL...

Acest vaccin este o armă, o armă a ceea ce nu știu, dar nu o armă pentru a lupta împotriva pandemiei care cu greu mai ucide!

În cele din urmă, cred că nu există stop cardiac spontan în repaus pentru o persoană tânără, sănătoasă, care nu are antecedente de boli de inimă...

Ești un probax pov fără nicio compasiune!
2 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: isteria vaccinului, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor




de Obamot » 04/08/21, 13:41

ABC2019 a scris:
Obamot a scris:Nu mai știu pentru ce țară, dar unele surse spun clar contrariul...

Și în loc să-ți faci toate afirmațiile, ar fi bine să fii atent și să aștepți până în mai 2021 pentru o primă evaluare post-vaccinare...!

în loc să-ți faci toate afirmațiile, da-ți sursele, în loc să spui ceva. V-am arătat curbele de mortalitate în exces pentru Norvegia unde nu au existat valuri de covid, ci vaccinare masivă, unde este mortalitatea în exces? sau ce protejează Norvegia de efectele vaccinului? somon afumat?
Nu, doar somon, pește gras, bogat în Omega-3, asta iau eu.

Surse? Deja menționate de multe ori, doar că le ignori. ȘI IGNORATI SISTEMATIC TOT CE ESTE RELEVANT, AI NEVOIE DE 1 LUNĂ DE „ACCES INTERDAT” PENTRU A OPRI ACEST CRC?
0 x
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14970
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4367

Re: isteria vaccinului, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor




de GuyGadeboisTheBack » 04/08/21, 14:28

(Opriți circul... pentru un clovn? Imposibil... chestia asta trebuie dat afară definitiv!)
0 x
pedrodelavega
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 3799
Înregistrare: 09/03/13, 21:02
x 1321

Re: isteria vaccinului, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor




de pedrodelavega » 04/08/21, 17:46

Christophe a scris:Ah, la naiba, nu știam ...

Am crezut că este PAF non grata ???
Dimpotrivă. A pierdut de mult tot creditul în comunitatea științifică, dar este popular cu rahatul populist.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14970
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4367

Re: isteria vaccinului, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor




de GuyGadeboisTheBack » 04/08/21, 17:55

pedrodelavega a scris:
Christophe a scris:Ah, la naiba, nu știam ...

Am crezut că este PAF non grata ???
Dimpotrivă. A pierdut de mult tot creditul în comunitatea științifică, dar este popular cu rahatul populist.

Nu. El și-a pierdut tot creditul într-un anumit f (r) înger al comunității științifice: fundamentaliștii cu minte îngustă.
2 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: isteria vaccinului, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor




de Janic » 04/08/21, 17:56

pedrobac
Cu care făcuse un studiu clinic sălbatic ilegal.
.
vrei să spui ca Pastor?
nu ai raspuns! :şoc:
1 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: isteria vaccinului, ar trebui să vă vaccinați? Înțelegeți științific vaccinurile pentru a ajuta la luarea deciziilor




de Obamot » 04/08/21, 20:30

Christophe a scris:Ah, la naiba, nu știam ...

Am crezut că este PAF non grata ???
Nu ați înțeles că este încă una dintre provocările, defăimarea, manipularea lui Pedro? (și ca de obicei aerul să nu-l atingă) ce poate face mai mult aici decât să provoace?
0 x

Reveniți la "Sănătate și prevenire". Poluarea, cauzele și efectele riscurilor de mediu

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Ahmed și oaspeții 165