Următoarea lume: o schimbare a comportamentului nostru este esențială

Cum de a rămâne sănătos și de a preveni riscurile și consecințele asupra sănătății și a sănătății publice. Bolile profesionale, riscuri industriale (azbest, poluarea aerului, undele electromagnetice ...), de risc companie (stres la locul de muncă, suprasolicitarea de droguri ...) și individual (tutun, alcool ...).
Avatar de l'Utilisateur
GuyGadeboisTheBack
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 14975
Înregistrare: 10/12/20, 20:52
Locul de amplasare: 04
x 4371

Re: Următoarea lume: o schimbare în comportamentul nostru este esențială




de GuyGadeboisTheBack » 06/03/21, 19:34

Ți-am dat un „like” de încurajare, sărmana victimă.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Următoarea lume: o schimbare în comportamentul nostru este esențială




de Obamot » 06/03/21, 23:40

GuyGadeboisLeRetour a scris:
sicetaitsimple a scris:
GuyGadeboisLeRetour a scris:Bineînțeles că „nu a existat niciun mesaj”, în afară de cel care constă în ilustrarea faptului că ceea ce a scris Obamot a fost un handjob pervers.


Și numărul unu al publicării de imagini animate (.GIF) pe această temă forum să vă ofensați la reproducerea unui desen Gotlib! Ne putem aștepta la orice! :şoc: : Mrgreen:

Și ? Avansez mascat, nu scriu ce cred? Sunt un ipocrit? Leagăn doar propoziții mici pe care mi-aș dori să le ucid fără să iau vreodată o poziție? Folosesc doar .gif? kiki, du-te să faci o plimbare în youpala ta...
Aceasta este povestea unui nemernic care și-a demolat întreaga reputație și credibilitatea autoproclamată cu un singur clic. :!: _ Imagine Imagine
Pseudo reputație deja foarte pătată, că s-a oferit un participant „curat” și s-a rostogolit într-o singură postare :!:

Pa! Pa _ Imagine
0 x
sicetaitsimple
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 9839
Înregistrare: 31/10/16, 18:51
Locul de amplasare: Normandia de Jos
x 2677

Re: Următoarea lume: o schimbare în comportamentul nostru este esențială




de sicetaitsimple » 07/03/21, 09:25

GuyGadeboisLeRetour a scris:
sicetaitsimple a scris:Totuși, mi se pare că ea interzisese .GIF-urile sarcastice

Nu, Kiki.


Într-adevăr?

de Remundo »16/07/20, 17:16

Bună tuturor,

De fapt, nu avem Obamot în fire.

Așteptăm să se oprească certurile și copilăria; orice atac personal, orice poreclă, orice insultă, oprirea gif-urilor animate „dracului” etc ...
0 x
Janic
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 19224
Înregistrare: 29/10/10, 13:27
Locul de amplasare: Burgundia
x 3491

Re: Următoarea lume: o schimbare în comportamentul nostru este esențială




de Janic » 07/03/21, 10:23

Așteptăm să se oprească certurile și copilăria; orice atac personal, orice poreclă, orice insultă, oprirea gif-urilor animate „dracului” etc ...
ah, bah atunci, va deveni trist! :strigăt: este ca și cum le-ai cere luptătorilor să vină să tricoteze în ring! : Roll:
0 x
"Noi facem știința cu fapte, cum ar fi făcând o casă cu pietre: dar o acumulare de fapte nu mai este o știință decât o grămadă de pietre este o casă" Henri Poincaré
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Următoarea lume: o schimbare în comportamentul nostru este esențială




de Obamot » 07/03/21, 14:50

Remundo a scris:
de Remundo »16/07/20, 17:16

Bună tuturor,

De fapt, nu avem Obamot în fire.

Așteptăm să se oprească certurile și copilăria; orice atac personal, orice poreclă, orice insultă, oprirea gif-urilor animate „dracului” etc ...
Nu ar exista, în managementul forum, o cotă de responsabilitate, de acum 'noi stim' cine sunt „dăunătorii”!?

Pentru că ar fi bine să nu mă citez — eu care stau pe cont propriu fără să jignesc pe nimeni — când nu am ce face (dimpotrivă, sunt victima ei de luni de zile cu hărțuiri necontenite) în fața acestui fanatic disprețuitor care publică o caricatură incredibil de răutăcioasă a unui tip care se masturbează și ejaculează, cu referire la o postare complet onorabilă și foarte sensibilă... nu o numesc doar „ciorovăială”, arată josnicie — și că pentru un act atât de disprețuitor, care nu dă exemplu, deci iresponsabil și lipsit de respect — ar fi cazul să-l alungăm din recidivă. forum.
Acest lucru este cu atât mai mult cu cât se mândrește că face „educație de recuperare” cu tineri să facă să creadă în orice probitate.

Și nimic împotriva lui Gotlib, care întotdeauna mă face să râd atât de mult cât știu să râd de mine, dar este mai degrabă ego-ul reprimat a acestui infam individ că ar merita să fie „tratat”, mergând la un psihiatru. Nu alegem acest tip de desen din întâmplare.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Remundo
moderator
moderator
posturi: 16183
Înregistrare: 15/10/07, 16:05
Locul de amplasare: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Următoarea lume: o schimbare în comportamentul nostru este esențială




de Remundo » 07/03/21, 16:13

stii cum se numeste acest thread?

răspundă:

Următoarea lume: o schimbare a comportamentului nostru este esențială


este corect, aplicabil și pe forums !
0 x
Imagine
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Următoarea lume: o schimbare în comportamentul nostru este esențială




de Obamot » 07/03/21, 16:18

O, bine, o să încetezi să faci mailing-uri pentru a-i solicita foștilor membri să facă mizerie! (Mi s-a spus, păcat...)

Publicarea unei caricaturi a unui tip care ejaculează este în concordanță cu ideea pe care o ai despre lumea de după : Cheesy: Văd...

Ei bine, că a fi o veste bună este o veste bună, cu tărie”lumea de după”... Nu te învinovățesc dar:

conform"ce anume? Nici nu te obosești să recunoști că s-au făcut eforturi mari, pe aceasta nu te urmăresc.

Sunt bine plasat să știu că colaborarea este dificilă în locuri înalte, dar acolo nu am ce să-mi reproșez, dimpotrivă.
Dernière édition alin Obamot 07 / 03 / 21, 16: 30, editate 1 ori.
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Remundo
moderator
moderator
posturi: 16183
Înregistrare: 15/10/07, 16:05
Locul de amplasare: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Următoarea lume: o schimbare în comportamentul nostru este esențială




de Remundo » 07/03/21, 16:28

Nu te condamn personal.

Văd că asta forum acum reunește niște oameni care petrec mai mult timp apărându-și sensibilitățile decât dezbătând în mod normal.

Am mai spus-o des, nu ar trebui să încerci cu orice preț să ai dreptate.

Un dezacord poate persista, Pământul își continuă rotația. Mai ales că aceste lupte digitale nu au nicio importanță. Se pierde rapid în uitarea internetului.
1 x
Imagine
Avatar de l'Utilisateur
Obamot
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 28725
Înregistrare: 22/08/09, 22:38
Locul de amplasare: regio genevesis
x 5538

Re: Următoarea lume: o schimbare în comportamentul nostru este esențială




de Obamot » 07/03/21, 16:32

Nu este cazul meu, evit să particip la această grozavă despachetare, mă adresez persoanelor interesate fără să mă citez, mă descurc fără publicitate : Cheesy:
0 x
Avatar de l'Utilisateur
Remundo
moderator
moderator
posturi: 16183
Înregistrare: 15/10/07, 16:05
Locul de amplasare: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Următoarea lume: o schimbare în comportamentul nostru este esențială




de Remundo » 07/03/21, 19:17

Nu te-am citat, Obamot.

Dimpotrivă, tu m-ai citat.

Înviat! : Mrgreen:
0 x
Imagine

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Reveniți la "Sănătate și prevenire". Poluarea, cauzele și efectele riscurilor de mediu

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 180