Camera pentru copii

Ajutor și consiliere pentru munca ta reală în noi sau renovare, interior sau exterior.
jeremy76
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 1
Înregistrare: 30/03/18, 12:01

Camera pentru copii

de jeremy76 » 30/03/18, 12:21

bonjour,

Cu soția mea am cumpărat un vechi grajd pentru a face o casă acum. Majoritatea zidurilor sunt din piatră. Vrem să revopsim totul în alb. Am văzut o mulțime de mărci speciale de vopsea, inclusiv vopsea Zolpan, dar aș dori să știu părerea dvs. despre această vopsea și mai ales aveți o vopsea cu o bună valoare pentru bani?

În ceea ce privește camera fiului meu, Gabin, aș vrea să-i fac eu toate mobilierele. Ceva foarte natural și, mai presus de toate, pe care îl poate păstra în timp (are 7 ani).

Ce lac trebuie să folosesc? Am făcut deja un cabinet, dar încă nu am lacuit ..

Mulțumesc pentru ajutor.

Jérémy
0 x
Cardo123
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 3
Înregistrare: 27/11/23, 07:32

Re: Camera copiilor

de Cardo123 » 27/11/23, 08:02

Bună ziua, mă numesc Jean Cardo, mulțumesc că m-ați acceptat ca membru și vă apreciez foarte mult
0 x
dalisay
Descopesc econologia
Descopesc econologia
posturi: 2
Înregistrare: 30/11/23, 08:42

Re: Camera copiilor

de dalisay » 30/11/23, 09:05

Bună, mă numesc Dalisay, am un fiu și vreau ca anul trecut să-i fac o cameră pentru că nu vreau să mai împartă o cameră cu părinții lui și o fac foarte bine ca să-i placă, eu nu-l subestima. Această cameră este în întregime pentru fiul meu, în ciuda problemelor cu care încă mai am nevoie de ajutor, pentru că așa este.. Sunt un jucător la jocuri competitive de șah și am plecat într-o excursie pentru câteva săptămâni departe de casa mea. Și când am ajuns acasă, am descoperit că încărcătorul meu de la computer fusese mâncat de șobolani și alunițe sau nu știu exact. Dar știu că gândacii nu i-au mestecat din cauza picăturilor găsite în apropiere. Nu știu exact ce să fac cu acești alunițe și șobolani. Credeam că murdăria și mizeria îi atrag și am făcut tot posibilul să fac ceva în privința asta, dar șobolanii au continuat să vină la mine. Am folosit capcane pentru cârtiță și șobolan, dar ambele reușesc totuși să ia momeala și să fugă cu ea. Un prieten m-a sfatuit sa folosesc acest produs -https://www.stopmole.fr/products/mole-killer care s-a dovedit eficient pentru el si as dori sa am parerea unor persoane care au avut aceeasi problema, sau parerea expertilor. Dacă se întâmplă acest lucru, este fiabil și sigur pentru alte viețuitoare, și anume animalele de companie?

MULȚUMIRI! dalisay
0 x
44 d.Hr.
Am postat mesaje 500!
Am postat mesaje 500!
posturi: 660
Înregistrare: 15/04/15, 15:32
Locul de amplasare: Acasă
x 245

Re: Camera copiilor

de 44 d.Hr. » 19/02/24, 13:21

dalisay a scris:. Un prieten m-a sfatuit sa folosesc acest produs -https://www.stopmole.fr/products/mole-killer care s-a dovedit eficient pentru el si as dori sa am parerea unor persoane care au avut aceeasi problema, sau parerea expertilor. Dacă se întâmplă acest lucru, este fiabil și sigur pentru alte viețuitoare, și anume animalele de companie?

MULȚUMIRI! dalisay


hi

Cred că poți comanda 1000, doar ca să încerci mai întâi.

Și dacă sunteți mulțumit de el, puteți lua mai multe mai târziu.

Sfat (gratuit) pentru coioți! Nu este nevoie să îmi mulțumești.
0 x

Înapoi la "Renovarea, construcția și lucrările de construcție: ajutor, sfaturi și metode ..."

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Nici un utilizator înregistrat și oaspeți 52