Științe și religii: incompatibil!

Dezbateri științifice generale. Prezentări ale noilor tehnologii (care nu au legătură directă cu energiile regenerabile sau biocarburanții sau alte teme dezvoltate în alte subsectoare) forums).
Christophe
moderator
moderator
posturi: 79386
Înregistrare: 10/02/03, 14:06
Locul de amplasare: Planeta cu efect de seră
x 11067

Re: Științe și religii: incompatibil!




de Christophe » 17/02/24, 21:40

Confundați și nebunul mare cu nebunul gras?
0 x
Reinoso
Mare econolog
Mare econolog
posturi: 917
Înregistrare: 12/12/12, 12:57
Locul de amplasare: Sologne
x 1142

Re: Științe și religii: incompatibil!




de Reinoso » 18/02/24, 08:35

pentru a vă face plăcere întoarcerea vă împărtășesc apelul emoționant al pseudo-medicului Marty:


@Drmartyufml
Să știți că prin mine medicina este vizată și dreptul ei de a se apăra împotriva tuturor celor care fac comerț cu frică și care ne țintesc numindu-ne asasini, pe toți cei care ne amenință sau ne amenință cu moartea tuturor celor care ne pun pacienții. la risc. În centrul conspirației se află secția disciplinară regională a Occitaniei tocmai a dat descărcarea de gestiune. Consecințele vor fi globale. Potrivit judecătorului, dezonorez profesia. Ca și alții, m-am ridicat pentru a proteja medicii și medicina în timpul crizei covid, am făcut treaba pe care anumite instituții sau anumiți lideri politici nu au făcut-o. Am fost amenințat cu moartea, am trăit un an cu un bodyguard, ca și alții sunt încă amenințat în mod regulat. Îi mulțumesc lui Stéphane Oustric, președintelui CDOM 31, pentru susținere, și tuturor celor care îmi stau alături, pentru ceilalți, la finalul târgului numărăm gunoiul așa cum se spune în Sud-Vestul nostru. Nu-mi voi coborî nici ochii, nici brațele, voi duce lupta, voi întoarce loviturile, sancționat pentru că nu am acceptat punerea în pericol a surorilor și fraților mei, sancționat pentru că nu am acceptat torenții de noroi pe profesia mea... Sancționat pentru folosirea crudului cuvintele „Îmi dezonorează profesia”.
Desigur, cu sfatul meu, vom face apel...



marty.jpg
marty.jpg (28.09 KB) Vizualizat de 914 ori
0 x
izentrop
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 13726
Înregistrare: 17/03/14, 23:42
Locul de amplasare: Picardie
x 1526
A lua legatura cu:

Re: Științe și religii: incompatibil!




de izentrop » 18/02/24, 10:16

Acesta este cazul despre care vorbiți, bravo judecători : Roll:


Iată un alt medic vrednic care denunță șarlatanii care se prefac a fi vindecători...
0 x
Avatar de l'Utilisateur
gegyx
expert Econologue
expert Econologue
posturi: 6993
Înregistrare: 21/01/05, 11:59
x 2914

Re: Științe și religii: incompatibil!




de gegyx » 18/02/24, 12:25

insuportabil bălegarul tău
1 x

 


  • Subiecte similare
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj

Înapoi la "Știință și tehnologie"

Cine este conectat?

Utilizatorii care navighează în acest sens forum : Ahmed, gegyx, sicetaitsimple și oaspeții 113